atölye aydınlatmaAtölye aydınlatma

Atölye aydınlatma sistemlerinde doğru çalışma ışığını yaratmak, her sektördeki ve her büyüklükteki şirketlere anında fayda sağlar.

Ergonomik olarak iyi tasarlanmış atölye aydınlatma çözümleri çalışanlarınızın konsantrasyonunu artırır. Modern aydınlatma konseptleri ayrıca daha fazla enerji verimliliği sağlar ve maliyetleri azaltır. Sürdürülebilir aydınlatma konseptlerine geçiş yapmak için artık iyi bir nedeniniz var.

Aydınlatma şekli olarak üretim hatları ilk bakışta elbette büyük bir mesele gibi görünür. Ancak daha yakın gözlemde dikkate alınması gereken çeşitli farklı gereksinimler ve senaryolar vardır. Mimariye, kullanıma ve alan büyüklüğüne bağlı olarak farklı çözümlere ihtiyaç vardır. Senaryoların ölçeği bu bağlamda özellikle önemlidir: işyerinden üretim alanına her alan için farklı aydınlatma sistemleri uygulanmalıdır.

Atölye tavan aydınlatma

Gelişen dekorasyon trendleri ile birlikte ofis tavan aydınlatma ürünleri, aydınlatma gereksinimlerimiz olan ışık ihtiyacını karşılamakla sınırlı kalmayıp, bu “ofis tavan lambaları” mimari bütünlüğü koruyacak şekilde evrilmiştir.

Son zamanların yaygın olarak tercih edilen ürünü ise özellikle LED panel aydınlatma ve lineer aydınlatma olmuştur. Bu tavan aydınlatma lambaları ofis lambaları sınıfında en çok tercih edilen modellerdendir. Lineer aydınlatmaların bazı modellerinde ise dikdörtgen veya kare bir form oluşturularak hazırlanan aydınlatma sistemleri ofis avize modelleri olarak sunulmaktadır.

Ofis tavan lambaları sıva üstü, sarkıt ve sıva altı olarak üç ana kategoride incelenir.